KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15218038
nr 1521 8038
Akvarell
Erik Jönsson. Kor. Signerad. Akvarell, 50x36cm, yttermått inklusive ram: 65x51cm
måndag 13 februari 2023
kl 18:33:32
ABC-flickor (Lisa Larson)